WEBOVÁ STRÁNKA

Vytvořit Vaše webové stránky můžu pomocí Zyro.com, Webnode.cz či Wix.com. Webová stránka může být statická, kde jsou všechny informace na jedné stránce, ve které se dá pohybovat pomocí menu lišty, či kolečkem myši (v mobilní či tabletové verzi posunutím dolů), nebo může být stránková, kde se stránky budou měnit klasicky pomocí menu lišty. Poskytovatelé webových stránek mají různé ceny za provoz webové stránky, ceny se pohybují od 140,- Kč za měsíc při roční platbě. Někteří poskytovatelé nabízejí měsíční platby, ale pochopitelně se to odráží na celkové ceně za provoz webových stránek. Většina poskytovatelů nabízí roční a dvouroční předplatné. Někteří nabízí pětileté či desetileté předplatné za zvýhodněnou cenu.

Má práce pro Vás spočívá s nasazením základní struktury webových stránek, nastavením vzhledu, grafiky a připojením domény. Dále Vás naučím se základním ovládáním administrace webových stránek pro případnou úpravu vzhledu či doplnění informací.

NĚKOLIK ZÁKLADNÍCH FAKTORŮ, KTERÉ OVLIVŇUJÍ DANÝ PROJEKT

Celkový rozsah

Bude Váš nový web prezentovat širokou nabídku služeb a nebo postačí jednoduchá prezentace?

Grafická náročnost

Jednodušší čistá grafika a nebo složitější zpracování s interaktivními prvky a animacemi?

Jazyková mutace

Bude stačit web pouze v jednom jazyce (čeština) a nebo bude prezentace sloužit i pro zahraniční klientelu?

Tvorba textů

Budete si obsahové texty pro webové stránky připravovat sami a nebo jejich vytvoření bude zahrnuto v celkové tvorbě webových stránek?

CO VŠE JE SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO PROJEKTU

Atraktivní design

Kreativní a moderní grafické zpracování.

Responzivita

Správné zobrazení na mobilním zařízení, tabletu i notebooku.

Zabezpečení

Zabezpečení webové stránky pro zajištění bezpečnosti návštěv uživatelů a jejich dat.

Spolehlivá podpora

Spolehlivá podpora je zajištěna nejen během tvorby, ale i po vytvoření webových stránek.

Administrace

Poskytovatelé prostorů mají jednoduché ovládání administrace, které Vám vysvětlím.

Vlastní doména a e-maily

Součástí tvorby, pokud si klient přeje, je také zajištění vlastní domény a e-mailů s jejich koncovkou (např. info@vasefirma.cz)

Bez základních informací nelze předpovědět časovou náročnost projektu, proto nelze dopředu stanovit cenu za mé služby. Vždy se snažím, aby kvalita odpovídala ceně. Napište mi detailněji o Vašem projektu, a společně vymyslíme ideální podmínky pro obě strany.