MŮJ PŘÍBĚH

V internetovém prostředí se pohybuji už bezmála patnáct let. Jako malý jsem si natáčel různá videa, která jsem poté stříhal. Bavilo mě, jak se z nudných dlouhých záběrů formují krátká videa plná akce. Začínal jsem tvořit videa v základním programu Windows Movie Maker, záběry jsem stříhal v kameře, vždy jsem natočil aktuální záběr a rovnou odstřihával začátek a konec. Zajímavý postup. Na střední škole jsem díky mému učiteli na informatiku přešel na program Sony Vegas a u něj jsem zůstal až do dnes. Později jsem se začal učit v programu Adobe After Effect a Adobe Photoshop.

Co se týká E-shopu a webu, vždy jsem chtěl mít svůj internetový obchod. Bylo to v době, kdy byly E-shopy ještě v plenkách a jejich realizace nebyla tak jednoduchá jako dnes. Vzpomínám si, že jako malý jsem měl asi deset internetových stránek s příponou blog, kterou měl snad každý. Nevěděl jsem, jakým obsahem ji naplnit, ale bylo důležité ji mít. Nejlépe několik. Jednoho dne mě kamarád poprosil, abych mu vytvořil informační statickou webovou stránku pro jeho instalatérskou firmu a tím začala má etapa tvoření internetových stránek.

V roce 2016 jsem s pomocí přátel vymyslel vlastní značku streetwearového oblečení a vytvořil jsem E-shop . Díky tomu jsem se naučil pracovat a fungovat na stránkách Shoptet. Provozovat E-shop s vlastní značkou oblečení je velmi náročné. V době velké konkurence jsem se zasekl na jednom bodě, proto jsem po třech letech fungování internetový obchod vypnul a přesunul se jinam.

V roce 2022 jsem se pustil do realizace internetového obchodu Rybářských potřeb. E-shop nabízí přes 2000 těch nejlepších produktů v odvětví rybaření. Internetový obchod se stále rozrůstá a já se snažím postupně vylepšovat tento obchod k maximální dokonalosti.

Rok 2023 byl ve znamení webových stránek. Začal jsem pracovat na stránkách Rallyového jezdce ze stáje RMLRacing. Poté jsem se vrhnul na webové stránky AAA masáže Praha, kde jste vytvářeli informativní web s možnosti rezervace času masáže. Dokončuji také E-shop pro klienta s výrobou stolních jmenovek a totemů Zappinfo.

MÝM CÍLEM JE POMÁHAT ZAČÍNAJÍCÍM E-SHOPŮM A KREATIVCŮM