E-SHOP

Prostředí internetového obchodu budeme tvořit u poskytovatele, kterého si vyberete. Nejčastěji využíván je Shoptet.cz. Jako alternativu lze zvolit Wix.com, Webnode.cz či Zyro.com. Od zvolení se také odvíjí měsíční, roční či několikaroční platba za poskytnutí prostoru. Pochopitelně, čím delší intervaly mezi platbami, tím menší měsíční cena za pronájem E-shopu. Pokud se bavíme o E-shopu do 10 produktů (jeden produkt může mít několik variant) je provoz E-shopu zdarma. E-shop do 100 produktů u provozovatele Shoptet.cz je za 340,- Kč měsíčně bez DPH. Pro E-shopy s více produkty se cena pohybuje od 1.140,- Kč měsíčně bez DPH. Pokud klient chce, můžou se přikupovat různé doplňky pro lepší provoz E-shopu, jako například množstevní slevy, hlídače cen, dárkové poukazy a jiné. Zde je možnost pronájmu či odkupu doplňků. Dále je potřeba u poskytovatele domén zaregistrovat a zaplatit svoji doménu (cena je u různých poskytovatelů různá a opět se odvíjí od počtu měsíců, které si klient zaplatí) a poté ji nasadit na daný E-shop.

Má práce pro Vás spočívá s nasazením základní struktury E-shopu, nastavením vzhledu, grafiky, produktů a připojením domény. Dále Vás naučím se základním ovládáním administrace E-shopu.

NĚKOLIK ZÁKLADNÍCH FAKTORŮ, KTERÉ OVLIVŇUJÍ DANÝ PROJEKT

Celkový rozsah

Bude Váš nový E-shop prezentovat širokou nabídku produktů nebo postačí jen několik produktů?

Grafická náročnost

Jednodušší čistá grafika a nebo složitější zpracování s pestrými grafickými úpravami?

Jazyková mutace

Bude stačit E-shop pouze v jedno jazyce (čeština) a nebo bude i pro zahraniční klientelu?

Tvorba textů

Budete si obsahové a produktové texty pro E-shop připravovat sami a nebo jejich vytvoření bude zahrnuto v celkové tvorbě internetového obchodu?

CO VŠE JE SOUČÁSTÍ KAŽDÉHO PROJEKTU

Atraktivní design

Kreativní a moderní grafické zpracování.

Responzivita

Správné zobrazení na mobilním zařízení, tabletu i notebooku.

Zabezpečení

Zabezpečení E-shopu pro zajištění bezpečnosti návštěv uživatelů a jejich dat.

Spolehlivá podpora

Spolehlivá podpora je zajištěna nejen během tvorby, ale i po vytvoření E-shopu.

Administrace

Poskytovatelé prostorů mají jednoduché ovládání administrace, které Vám vysvětlím.

Vlastní doména a e-maily

Součástí tvorby, pokud si klient přeje, je také zajištění vlastní domény a e-mailů s jejich koncovkou (např. info@vasefirma.cz)

Bez základních informací nelze předpovědět časovou náročnost projektu, proto nelze dopředu stanovit pevný termín dokončení. Vždy se snažím, aby čas odpovídal čekací době. Napište mi detailněji o Vašem projektu, a společně vymyslíme ideální podmínky pro obě strany.